Durbes Atvari

Atpūtas komplekss

Tel: +371 29707927 | E-pasts: skm@skm.lv


PAR MUMS

Par Durbes Atvariem

Durbes Atvari ir atpūtas komplekss pie Durbes ezera, Rīgas-Liepājas šosejas 191. kilometrā, pagriežoties uz Līgutiem.

Durbe ir mazākā Latvijas pilsētiņa, kura var lepoties ar skaistu ezeru, kura krastā ir iekārtoti Durbes Atvari.

Pie mums Jūs variet iznomāt savu kotedžu, kurā ir Jūsu ērtībai un labsajūtai ir iekārtota virtuve, dzīvojamā istaba, divas guļamistabas, pirtiņa, dušastelpa un terase ar brīnišķīgu skatu uz ezeru, kurā Jūs variet baudīt ikvienu vēja vēsmu, kas pārskrējusi pār plašo Durbes ezeru - brīnišķīga vieta, kur pavadīt skaistu vakaru ar tējas krūzi rokās.


Veidojot šo atpūtas kompleksu ir saglabāti pamatu akmeņi no kādreiz bijušas, senas ēkas.

Aktīvākiem atpūtniekiem ir iespēja sportot - Jūsu rīcībā ir basketbola, futbola un volejbola laukumi, arī par pašiem mazākajiem ir padomāts - viņi var pavadīt laiku rotaļu laukumā.

Vindsērfinga cienītājiem ir iespēja izbaudīt Durbes ezera plašumus.


Pie pirtsmājas ir iespēja noķert lomu karpu dīķī. Bet īstiem makšķerniekiem tiek nodrošināta iespēja braukt ar laivu Durbes ezerā un mēģināt noķert kādu līdaku.


Tāpat rudeņos Durbes Atvaru ciemiņus priecē ražīgās ābeles un bumbieres.

Mūsu vēsture

Ideja par brīvdienu māju projektu mums radās 2005 gadā, kad tika dibināta kompānija SIA "E&R projekts" un radās iespēja iegādāties zemi Liepājas rajonā pie Durbes ezera, vietā, no kurienes paveras brīnišķīgs skats uz ezeru un tuvāko apkārtni.


Pašlaik esam pabeiguši projekta pirmo kārtu - ir gatavas trīs labiekārtotas brīvdienu mājas, pirts 15 personām, saimniecības ēka, sporta un bērnu atpūtas vietas, labiekārtota teritorija.


Kad atsāksies Latvijas ekonomikas izaugsme, plānojam attīstīt projekta otro kārtu, kad taps vēl četras brīvdienu mājas, brīvdabas baseins,pabeigta teritorijas labiekārtošana.


"Atvari" ir tapuši sadarbībā ar arhitektu Kārli Kozlovski un arhitektu biroju "QL", un šajā projektā mēs mēģinājām apvienot Kurzemes tradicionālās būvniecības iezīmes ar mūsdienu elementiem, kā prioritāti izvirzot mūsu viesu komfortu, mieru un labsajūtu.


Ar cieņu,
Edgars un Romualds,
SIA "E&R projekts" īpašnieki